Přepravní papírové boxy, Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Popis produktu:

Jsme specialisty na velkoobjemové, extra pevné přepravní papírové boxy. Dle Vašich potřeb Vám na zakázku vyrobíme malé i velké přepravní papírové boxy v malých i velkých sériích, a to i s vícebarevným tiskem. Vyrábíme největší kartonové obaly v České republice.

Doplňující informace:

Přepravní papírové boxy Vám vyrobíme dle Vášich potřeb ze široké škály materiálů ( 3VVL, 5VVL, sedmivrstvá vlnitá lepenka - 7VVL, kartonplastu a další ). Vysocepevnostní přepravní papírové boxy nahrazují dřevěné obaly a tím Vám výrazně šetří náklady na balení. Dodáváme v plochém stavu – snadné složení.

Přepravní papírové boxy, transportní krabice a skupinové obaly tvoří nejvýznamnější podíl v naší produkci. Vyrábíme typizované přepravní obaly s rozměry shodnými s EUR paletou v různých výškách a mnoha konstrukcí (euroboxy, pláště, víka, futrály, palboxy). Vhodnou volbou lepenky můžeme dodat přepravní papírové boxy požadované pevnosti za skvělou cenu. Pro dodávky do zámoří Vám nabízíme voděodolnou úpravu lepení vlnitých lepenek. Naše přepravní papírové boxy ze sedmivrstvých vlnitých lepenek mají vysokou nosnost a odolnost. Náš přístup: rychlost, kvalita, profesionální servis včetně poradenství, příznivé ceny, snaha o maximální pochopení potřeb zákazníka a korektní jednání našla odezvu u mnoha našich partnerů. Mezi naše stabilní zákazníky patří např. firmy: Siemens, Esab, Tyco Electronics, Škoda Auto, Sico Rubena, Borgers, Schneider BOHEMIA, Rubena, Foma aj.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Adresa společnosti:

Podorlická kartonážní spol. s r.o.
Mírová 389
Dobruška
518 01

internet:

www.kartonaz.cz

Kontaktní osoby:

Petr Štěpán
vedoucí obchodník
Tel.: +420 494 623 258
Fax: +420 494 620 181


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Přepravní papírové boxy Přepravní papírové boxy Přepravní papírové boxy

Parametry

Název produktu: Přepravní papírové boxy
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: 1000000 ks Minimální velikost dodávky: 1 ks
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Kvalita, bezpečnostní certifikace: ČS EN ISO 9001 : 2001
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.